Kadra U-21 w Krakowie już niemal w komplecie

Reprezentacja Polski do lat 21 w niedzielę rozpoczęła w Krakowie zgrupowanie przed towarzyskim meczem z Bośnią i Hercegowiną, który będzie ostatnim sprawdzianem przed wrześniowym meczem eliminacji mistrzostw Europy 2015 z Grecją. W poniedziałek drużyna trenowała na stadionie Cracovii już niemal w komplecie. Zabrakło jedynie Bartosza Bereszyńskiego i Daniela Dziwniela, którzy przybyli na zgrupowanie wieczorem, po Gali Ekstraklasy.

Kadra U-21 pierwszy trening odbyła już w niedzielę, ale dopiero w poniedziałek zespół trenera Marcina Dorny mógł ćwiczyć praktycznie w komplecie. Zgrupowanie rano opuścił debiutant Paweł Dawidowicz, który otrzymał nominację do pierwszej reprezentacji. – Wszystko dzieje się tak szybko… Jestem ogromnie szczęśliwy, podekscytowany i mam nadzieję, że w piątek uda mi się zadebiutować w biało-czerwonych barwach – powiedział nam tuż przed wyjazdem.

We wtorek od 10:30 do 11:30 w Qubus Hotel przy ulicy Nadwiślańskiej 6 organizujemy czas dla mediów. O 17:30 na stadionie przy ulicy Kałuży 1 odbędzie się oficjalny trening reprezentacji U-21. O 18:30 zapraszamy zaś na konferencję prasową selekcjonera Marcina Dorny i trenera Vlado Jagodicia. Po niej odbędzie się trening zespołu gości.

Środowy mecz Polski z Bośnią i Hercegowiną rocznie się na stadionie Cracovii o godzinie 18:00.

3 myśli na temat “Kadra U-21 w Krakowie już niemal w komplecie

  1. Pingback: ozempic

Dodaj komentarz