U-19: Kolejne zwycięstwo Polski. Biało-czerwoni pokonali Cypr w drugim meczu UEFA Qualifying Round

Reprezentacja Polski do lat 19 w drugim meczu turnieju eliminacyjnego do mistrzostw Europy, pokonała Cypr 3:0. Bramki dla biało-czerwonych zdobywali: Adam Ryczkowski (dwie) oraz Karol Świderski. W 15. minucie gry Bartłomiej Drągowski obronił rzut karny. 16. listopada podopieczni trenera Rafała Janasa zagrają z Luksemburgiem.

——————————————————————————–

13 listopada 2015, 13:30 – Koúklia

Cypr – Polska 0:3

Bramki: Adam Ryczkowski 7, 17, Karol Świderski 88

Cypr: 1. Andréas Christodoúlou – 4. Fívos Christodoúlou, 13. Panagiótis Artymatás, 14. Chrístos Kallís, 3. Chrístos Gouíler – 7. Pávlos Christodoúlou, 5. Giórgos Christodoúlou (73, 11. Theódoros Iossifídis), 16. Sotíris Fiákas, 8. Andréas Frángou (65, 10. Dimítris Charalábous), 9. Stavrinós Konstantínou (53, 17. Giórgos Malekkídis) – 18. Michális Charalábous

Polska: 1. Bartłomiej Drągowski – 6. Piotr Kwaśniewski, 3. Sebastian Chruściel, 5. Mateusz Wieteska, 15. Robert Gumny – 11. Karol Świderski, 8. Adrian Purzycki, 4. Michał Borecki (78, 2. Jakub Kuzdra), 14. Hubert Adamczyk, 10. Michał Bartkowiak (42, 17. Kamil Jóźwiak) – 7. Adam Ryczkowski (65, 13. Marcin Listkowski)

żółte kartki: Artymatás, Frángou, F.Christodoúlou, Charalábous – Wieteska, Kwaśniewski, Borecki, Kuzdra

czerwone kartki: Panagiótis Artymatás (86. minuta, Cypr, za drugą żółtą), Fívos Christodoúlou (90. minuta, Cypr, za drugą żółtą)

sędziował: Andrew Dallas (Szkocja)