[TURNIEJ CZTERECH NARODÓW] U-20: Polacy pokonali Niemców!

Reprezentacja Polski do lat 20 pokonała w Świnoujściu rówieśników z Niemiec 3:0 w ramach Turnieju Czterech Narodów! Pierwsza bramka dla biało-czerwonych padła w 27. minucie, gdy Oskar Zawada strzałem głową umieścił piłkę w siatce. Kolejny gol dla biało-czerwonych padł jeszcze przed zakończeniem pierwszej połowy, a bramkę zdobył Filip Jagiełło. Wynik spotkania w doliczonym czasie gry po pięknym uderzeniu z rzutu wolnego ustalił Miłosz Kozak.

6 września 2016, 17:00 – Świnoujście

Polska – Niemcy 3:0 (2:0)

Bramki: Oskar Zawada 27, Filip Jagiełło 45, Miłosz Kozak 90

Polska: 1. Mateusz Kuchta – 6. Robert Bartczak, 20. Jan Bednarek, 5. Mateusz Wieteska (83, 15. Szymon Walczak), 2. Kamil Dankowski (83, 4. Adrian Purzycki) – 11. Mateusz Wdowiak (46, 7. Miłosz Kozak), 19. Filip Jagiełło (72, 8. Rafał Makowski), 16. Damian Rasak (61, 14. Jakub Piotrowski), 10. Robert Janicki (61, 17. Oktawian Skrzecz), 18. Konrad Michalak (72, 13. Bartosz Wolski) – 9. Oskar Zawada.

Żółta kartka: Staude.

Sędziował: Pascal Erlachner (Szwajcaria).