Trener Reprezentacji Polski U-15 (rocznik 1999) Bartłomiej Zalewski.

b

Trener: Bartłomiej Zalewski.

Data i miejsce urodzenia: 29.09. 1979 roku w Zduńskiej Woli.

Sylwetka:

W latach 1989-2005 był zawodnikiem m.in. takich klubów, jak MKS PMOS Zduńska Wola, Amica Wronki, Warta Poznań, Aluminium Konin czy Ekolog Wojsławice. Równolegle z karierą piłkarską, w 1998 roku rozpoczął studia na Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu. Ukończył je w 2002 roku, otrzymując tytuł magistra wychowania fizycznego. Później kontynuował naukę w szkole trenerów przy PZPN, gdzie otrzymał licencję trenerską UEFA A.

Przygodę z Ekstraklasą zaczął w 2007 roku w Cracovii. Najpierw był trenerem drużyny w Młodej Ekstraklasie, a następnie drugim szkoleniowcem oraz trenerem przygotowania fizycznego pierwszej drużyny. W latach 2009-2012 pełnił rolę asystenta Michała Probierza w Jagiellonii Białystok, ŁKS-ie Łódź, Arisie Saloniki, Wiśle Kraków oraz GKS-sie Bełchatów. Równolegle pełnił także rolę asystenta w młodzieżowych reprezentacjach Polski (m.in. u boku Marcina Dorny czy Stefana Majewskiego) i zaliczył epizod w roli II trenera w reprezentacji Polski za kadencji Stefana Majewskiego.

Przed rozpoczęciem kariery trenerskiej, odbył wiele staży trenerskich, m.in. w Queens Park Rangers, GAK Graz, Hannover 96, S.C Freiburg i Widzewie Łódź.

Sztab szkoleniowy reprezentacji U-15:

Ambasador: Radosław Gilewicz

II trener: Wojciech Tomaszewski

Trener bramkarzy: Tomasz Muchiński

Lekarz: Jarosław Madej

Fizjoterapeuta: Wojciech Herman

Kierownik drużyny: Maciej Chorążyk.

5 myśli na temat “Trener Reprezentacji Polski U-15 (rocznik 1999) Bartłomiej Zalewski.

  1. Pingback: blote tieten

Dodaj komentarz