Polki pokonały Czeszki 1:0 ! ( 76 minuta Silvana Chojnowski) Polki pokonały Czeszki w pierwszym meczu Cyprus Women’s Cup

Reprezentacja Polski kobiet w pierwszym meczu turnieju Cyprus Women’s Cup pokonała Czechy 1:0. Bramkę na wagę zwycięstwa w 76. minucie gry zdobyła Silvana Chojnowski. W następnym spotkaniu 4 marca Polki zmierzą się z Walią.

2 marca 2016, 16:30 – Larnaka

Polska – Czechy 1:0

Bramka: Silvana Chojnowski 76

Polska: 12. Anna Szymańska – 5. Aleksandra Sikora (89, 4. Hanna Konsek), 15. Agata Guściora, 14. Jolanta Siwińska, 8. Natalia Chudzik, 13. Patrycja Balcerzak, 16. Natalia Pakulska (70, 20. Sylwia Matysik), 2. Martyna Wiankowska (81, 19. Dominika Grabowska), 17. Katarzyna Daleszczyk (57, 3. Silvana Chojnowski), 6. Paulina Dudek (70, 11. Ewelina Kamczyk), 18. Nikol Kaletka (57, 9. Ewa Pajor)