Następne wyróżnienie dla Queens Park Rangers z udziałem naszych zawodniczek

Na zdjęciu trzy nasze zawodniczki od lewej: Rozalia Sitarz , Wiki Czarny-Bojanowicz, Wiki Balawender.

Dzis ( w Niedzielę 22/04) na boisku Marstham FC, odbył się Final Pucharu Ligi U16 dziewcząt , w którym zesół Queens Park Rangers po niezwykle zaciętym meczu pokonał drużynę Maidenhead Sox 4-1. Jak już wiadomo barwy QPR reprezentują trzy nasze zawodniczki : Wiktoria Czarny-Bojanowicz, mająca już za sobą debiut w reprezentacji Polski, Wiktoria Balawender oraz Rozalia Sitarz.
Wszystkie trzy zawodniczki miały ogromny wpływ na końcowy sukces swojego zespołu. Wiktoria Czarny-Bojanowicz grała w obronie przez 70 minut, Wiktoria Balawender weszła na murawę po przerwie ( w ataku)podobnie jak trzecia z naszych dziewczyn Rozalia Sitarz ( na lewej pomocy).
Po zdobyciu tydzień temu , Capital Girl’s Cup ( Zwycięstwo z Tottenham Hotspurs 2-1) to drugie trofeum dla QPR w tym sezonie.
Warto dodać , że Rozalia Sitarz wróciła w tym meczu do gry po dłuższej przerwie , spowodowanej kontuzją i zaprezentowała się z bardzo dobrej strony. Świetne zawody rozegrała również Wiktoria Czarny-Bojanowicz, tak samo jak szarpiąca jak zwykle w ataku Balawender. Wszystkie Polki zasłużyły na gratulacje. Gratulujemy więc i życzymy kolejnych sukcesów.

Sebastian Nita, Skaut PZPN Anglia , Gramy dla Polski.