Nasi reprezentanci w Bundeslidze

Na zdjęciu nasi reprezentanci U19 Riccardo Grym, Tomasz Kucz obaj Bayer 04 Leverkusen i Maximilian Funk MSV Duisburg. Fot. Gramy dla Polski

Dziś mieliśmy mieć okazje obserwacji nieco większej grupy naszych reprezentantów, ponieważ stanęły na przeciwko siebie zespoły Bayer 04 Leverkusen i MSV Duisburg. W zespole Aptekarzy wystąpili, w bramce nr.1 Tomasz Kucz i w polu na pozycji prawego pomocnika Riccardo Grym.  W 73 minucie Riccardo Grym umieścił piłkę w siatce na 4 do O. Niestety zabrakło w meczu kontuzjowanego Jakuba Bednarczyka, któremu życzymy szybkiego powrotu do zdrowia. Po stronie MSV Duisburg u boku kapitana drużyny Maximiliana Funka wystąpił Pascal Kubina środkowy obrońca tego zespołu. Mecz zakończył się wynikiem 4 do 0 dla zespołu z Leverkusen. W innym dzisiejszym spotkaniu U19 Bundesligi stanęły na przeciwko siebie Arminia Bielefeld z BVB, gdzie wystąpił nasz reprezentant David Kopacz strzelając w 16 minucie bramkę na 0:2. Mecz zakończył  się wynikiem 1:4 dla BVB. Na listę strzelców w 22 minucie wpisał się też nasz reprezentant U19 Dominik Steczyk . To właśnie po jego bramce VFL Bochum wygrał na wyjeździe mecz przeciwko zespołowi Fortuna Koln. W zespole Fortuna Koln na pozycji ofensywnego pomocnika zagrał Nico Ochojski. Gramy dla Polski