Maik Nawrocki ponownie wyróżniony.

Po raz kolejny,  tym razem na turnieju międzynarodowym U19 Champions Trophy w Dusseldorf nasz środkowy obrońca zespołu Bundesligi U19 Werder Bremen Maik Nawrocki udowodnił , że może na nim polegać  jako centralnym obrońcy, za co został podczas tego turnieju dodatkowo wyróżniony.

W turnieju obok Maika Nawrockiego wystąpili inni nasi reprezentanci, Paweł Żuk FC Everton i Kevin Rubaszewski Borussia Monchengladbach. Zespoły, które wzięły udział w turnieju to RSC Anderlecht, FC Everton, Borussia Monchengladbach, Eintracht Frankfurt, Werder Bremen, FC St.Pauli, Fortuna Dusseldorf, Dinamo Zagreb, Sporting Braga oraz U19 Reprezentacja Japonii,

Prawdopodobieństwo jest wysokie i wszystko wskazuje na to , że już w krótce nasz zawodnik może trafić  do drużyny Bundesligi w Bremen. Werder Bremen wiąże bardzo dużą przyszłość z naszym młodym wielokrotnym reprezentantem Polski. Maik to bardzo utalentowany zawodnik, który umie połączyć życie prywatne, szkołę i sport. Reprezentant Polski U19 jest uznawany w klubie jako jeden z największych młodych talentów występujących w tej Akademii. Jest bardzo wysoko ceniony za jego profesjonalizm z jakim podchodzi do tego sportu. Jest piłkarzem, który ma cel i wie że szkoła jest tak samo ważna jak jego klub, czy reprezentacja Polski. Urodzony w 2001 w Bremen  Maik Nawrocki zagrał już 21 razy dla młodzieżowych reprezentacji Polski i  strzelił 6 bramek.

Gramy dla Polski