Inauguracja Akademii Młodych Orłów

26 kwietnia na Orliku przy ul. Kazimierzowskiej w Warszawie odbyły się pierwsze zajęcia Akademii Młodych Orłów. Trening poprowadzili trenerzy reprezentacji młodzieżowych: Marcin Dorna, Rafał Janas, Robert Wójcik i Bartłomiej Zalewski. Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo.

Polski Związek Piłki Nożnej przy współpracy z Urzędem Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy rozpoczyna nowatorski projekt wzorcowej akademii piłkarskiej dla dzieci i młodzieży w wieku od 6 do 11 lat pod nazwą „Akademia Młodych Orłów”. Serdecznie zaprasza Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, Zbigniew Boniek. Akademia Młodych Orłów daje możliwość otrzymania nieodpłatnego szkolenia piłkarskiego na najwyższym poziomie, zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek, w trzech kategoriach wiekowych: 6-7 lat (U-7), 8-9 lat (U-9) oraz 10-11 lat (U-11).

W sobotę i niedzielę pierwszych zawodników w testach sprawności fizycznej i piłkarskiej obserwowali trenerzy młodzieżowych reprezentacji Polski: Marcin Dorna, Rafał Janas, Robert Wójcik i Bartłomiej Zalewski. Swoich sił spróbowało wielu młodych adeptów piłki nożnej. W sobotę odbyła się rejestracja i testy dla jedenasto i siedmiolatków, a w niedzielę dziewięciolatków. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za przybycie. Informujemy także, że w związku z niesprzyjającą w weekend aurą i licznymi zapytaniami odnośnie kolejnych terminów testów do Akademii Młodych Orłów, Polski Związek Piłki Nożnej przeprowadzi również nabór w maju, a całościowe wyniki zostaną ogłoszone w terminie późniejszym. Zapraszamy do odwiedzania naszej strony, na której już wkrótce będzie można znaleźć kolejne informacje dotyczące AMO.

5 myśli na temat “Inauguracja Akademii Młodych Orłów

  1. Pingback: click reference

Dodaj komentarz