Bilety: Polska – Litwa

Polski Związek Piłki Nożnej informuje, że rozpoczęła się sprzedaż biletów na towarzyski mecz reprezentacji Polski z Litwą, który odbędzie się 6 czerwca o godzinie 17:30 na PGE Arenie Gdańsk.


22 kwietnia 2014 roku rozpoczęła się Pierwsza Faza sprzedaży biletów na towarzyski mecz z Litwą. Potrwa do 27 kwietnia 2014. Tylko dla członków Klubu Kibica Reprezentacji Polski. W tym okresie będzie można kupić wejściówki w specjalnych, promocyjnych cenach (przeznaczonych tylko dla klubowiczów).

Od 28 kwietnia do 6 czerwca potrwa Druga Faza sprzedaży wejściówek – otwarta dla wszystkich zainteresowanych. Aby wyrobić kartę Klubu Kibica RP, należy wejść na www.KlubKibicaRP.pl.

CENY BILETÓW

Pierwsza Faza sprzedaży biletów (22.04-27.04.2014):

• kategoria I – 50 zł

• kategoria II – 30 zł

• kategoria III – 25 zł

• bilet rodzinny – 25 zł (bilet dla rodzica/opiekuna) + 10 zł (dziecko) – muszą być zakupione w jednej rezerwacji

 

Druga Faza sprzedaży biletów (28.04-02.06.2014):

• kategoria I – 55 zł

• kategoria II – 35 zł

• kategoria III – 30 zł

• bilet rodzinny – 30 zł (bilet dla rodzica/opiekuna) + 10 zł (dziecko) – muszą być zakupione w jednej rezerwacji

 

Sprzedaż biletów odbywa się wyłącznie za pośrednictwem portalu www.KupBilet.pl.

Dodatkowe informacje:

OBCOKRAJOWIEC

Chęć zakupu biletów dla obcokrajowców nieposiadających polskiego numeru PESEL, należy zgłaszać na e-mail obcokrajowcy@kupbilet.pl wraz ze skanem lub czytelnym zdjęciem paszportu albo innego dokumentu potwierdzającego tożsamość oraz narodowość. Proszę podać także login, z którego będą kupowane bilety. Trzeba wpisać dane takich osób w „Moje konto” -> „Przyjaciele” na stronie www.KupBilet.pl.

OSOBY NA WÓZKACH INWALIDZKICH 

1. Jeśli użytkownik nie jest zarejestrowany w systemiewww.KupBilet.pl, powinien zarejestrować się, wchodząc na stronę www.KupBilet.pl i kliknąć „Zarejestruj się”.

2. Po rejestracji w systemie należy wysłać zgłoszenie na adres niepelnosprawni@kupbilet.pl. Zgłoszenie musi zawierać: login z systemu www.KupBilet.pl; skan orzeczenia o stopniu niepełnosprawności (świadczące o fakcie poruszania się na wózku inwalidzkim).

3. Na podstawie przesłanych informacji operator systemu nadaje użytkownikowi uprawnienie do zakupu biletu na sektory/miejsca przeznaczone dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.

4. Fakt nadania uprawnienia będzie widoczny po zalogowaniu się w systemie – w menu „Moje konto” pojawi się znak graficzny: osoba na wózku inwalidzkim.

5. Po nadaniu uprawnień, użytkownik ma dostęp do zakupu biletu w sektorach/miejscach przeznaczonych dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.

6. Użytkownik może teraz wykonać rezerwację w sektorze dla osób niepełnosprawnych, poruszających się na wózkach inwalidzkich.

7. Przebieg samego procesu kupna biletu (rezerwacja i płatność) jest taki sam jak w przypadku innych biletów.

Osoby, które są zalogowane w systemie www.KupBilet.pl i które już kupowały bilety na sektory/miejsca przeznaczone dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, na mecze z Anglią, Ukrainą lub San Marino nie muszą powtórnie wysyłać zgłoszeń. Ikona informująca o możliwości nabycia biletów na sektorach przeznaczonych dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich pojawi się na ich kontach w systemie www.KupBilet.pl automatycznie oraz zostaną poinformowane o tym fakcie mailowo.

Jedna myśl na temat “Bilety: Polska – Litwa

Dodaj komentarz